دستگاه SMSController

دستگاه فوق‌پیشرفته ظرف دو ثانیه دید سارقان مسلح را کور می‌کند، اسنویز یک محصول سبز است و فاقد هرگونه مضرات تنفسی و جسمی برای شما می باشد. اسنویز تاکنون در بیش از 1800 فروشگاه طلا و جواهر نصب گردیده و در 8 سرقت در سال گذشته با عملکرد به موقع جان و سرمایه هموطنان‌مان را حفظ نموده است


سوالی دارید؟ با متخصصان ما تماس بگیرید

S تاکنون انواع تجهیزات امنیتی مورد استفاده برای پیشگیری و مقابله با سرقت در طلافروشی ها ، صرافی ها و بانک ها مورد استفاده قرار گرفته اند. هریک از تجهیزات امنیتی مورد استفاده دارای نقاط ضعف و قوت خاص خود بوده و با توجه به شیوه های مختلف سرقت هریک در مواردی میتواند موثر باشد. در این سیستم به محض ورود سارق و احساس خطر دستگاه مه ساز امنیتی فعال شده و با تولید حجم متراکمی از مه غلیظ با ماندگاری بالا در کمترین زمان ممکن ، باعث از بین بردن دید سارق و سلب امکان هرگونه عکس العمل بعدی از وی میگردد به طوریکه تنها راه ممکن برای سارق خروج از محل خواهد بود.

سوالات متداول

1عملکرد دستگاه به چه صورت هست ؟
ین دستگاه دارای یک کپسول تحت فشار می باشد که محلول خاصی تحت فشار 16بار در آن پر شده است. با فشردن شاسی اضطراری یا ریموت یا تحریک سنسور ها ، بلافاصله محلول تحت فشار از کپسول خارج شده و وارد مکانیزم حرارتی خاصی میگردد که در نتیجه آن مه متراکم و غلیظی تولید شده و از سه نازل خروجی دستگاه به بیرون پرتاب میگردد.
2آیا دستگاه در رنگها وابعاد مختلف تولید میشود؟
خیر در حال حاضر تنها یک مدل از این دستگاه با رنگ مشکی و ابعاد 45*35*20 سانتیمتر تولید میگردد.
3مصرف برق دستگاه چقدر است ؟
دستگاه به طور متوسط در حدود 50 تا 60 وات مصرف میکند. یعنی به این صورت میتوان درنظر گرفت که همواره یک لامپ 50 وات روشن باشد.


سارقانی که از شما می‌ترسد ...

این سیستم یک سیستم امنیتی هوشمند بازدارنده و ویژه جهت حفاظت از کلیه اماکن حساس به لحاظ امنیت می باشد. در حال حاضر کلیه سیستم های امنیتی ارائه شده تاکنون صرفا جهت اعلام خطر و یا ضبط وقایع و اطلاع رسانی ، طراحی و تولید شده اند . سیستم طراحی شده توسط این شرکت ضمن دارا بودن تمامی ویژگیهای سیستم های امنیتی موجود قابلیت بالایی درپیشگیری و بازدارندگی از وقوع سرقت را دارا می باشد. این سیستم با بهره مندی از سنسورهای مختلف و قابلیت ارتباط آسان و سریع با کاربران، امنیت جانی کاربران و تجهیزات تحت کنترل و اماکن نصب شده را تضمین می نماید . 1) در مد روزانه ، در هنگام کار فروشگاه یا هر مکان مورد استفاده ، چنانچه سرقت مسلحانه یا ورود افراد مزاحم اتفاق افتد، به محض احساس خطر ، مغازه دار یا کاربر دستگاه با فشردن شاسی یا ریموت دستگاه سیستم را فعال می نماید. در این حالت دستگاه با تولید مه بسیار غلیظی در کمترین زمان ممکن بلافاصله دید سارق را از بین برده و با برقراری ارتباط با مرکز پلیس یا نگهبانی محل وقوع خطر را اطلاع می دهد. 2) در مد شبانه یا تعطیلی ، در هنگام تعطیلی مکان مورد استفاده سیستم با انواع سنسور های مختلف مانند سنسورهای تشخیص حضور و ... ارتباط داشته و به محض دریافت هرگونه سیگنال فعال شده و ضمن تولید مه متراکم جهت از بین بردن دید سارق ، با مرکز پلیس یا نگهبانی ارتباط برقرار کرده و اعلام خطر مینماید.

 
1000000

قیمت


تومان جهت اطلاع از شرایط پرداخت و تسهیلات خرید محصولات دانش بنیان هم اکنون فرم زیر را تکمیل نمایید.
 

اسنویز را میخواهم!


این فرم را تکمیل نمایید تا متخصصان ما در اسرع وقت به مشاوره و راهنمایی شما بپردازند


همچنین جدیدترین فیلم‌ها و اخبار سرقت برای شما ارسال خواهد شد!

 

سیستم‌های مانیتورینگ و کنترل از راه دور الکتروگستر


همین حالا تماس بگیرید