سیستم کنترل هوشمند موتورخانه

3.8/5

سیستم کنترل هوشمند موتورخانه برای کنترل موتورخانه از راه دور و کاهش مصرف انرژی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع موتورخانه هوشمند، سیستمی است  که از طریق آن تجهیزات  داخل موتورخانه  متناسب با نیاز حرارتی داخل ساختمان به کار گرفته می شود.

تشخیص این نیاز  از طریق سنسور های داخل موتورخانه و خارج ساختمان و با توجه به شرایط محیطی توسط سیستم هوشمند ساز انجام می پذیرد. این امر باعث می گردد تا علاوه  بر کاهش مصرف  سوخت موتورخانه، میزان استهلاک تجهیزات کاهش یافته و آسایش حرارتی داخل ساختمان در حد استاندارد تنظیم گردد .

اشتراک گذاری: 

موتورخانه هوشمند

توجه داشته باشید که از قیمت تمام محصولات در هنگام خریداری، درصد همکاری کسر خواهد شد.جهت دریافت اطلاعات بیشتر و کد تخفیف لطفا فرم پایین صفحه را تکمیل نموده و یا از طریق واتساپ پیام دهید.

مهندسان و متخصصان شرکت سپهر الکتروگستر آسیا در اصفهان، پس از بررسی اطلاعات دریافتی نظیر تعداد و تنوع تجهیزات و تعداد سالن، منطقه جغرافیایی و تاثیر عوامل محیطی بر محل مورد نظر اقدام به طراحی اتوماسیون و دستگاه هوشمند کنترل موتورخانه منحصربه فرد و اختصاصی برای شما می کنند.

 

سیستم موتورخانه

 

در سیستم های کنترل موتورخانه قدیمی گرما از یک مدار بسته گرمایشی استفاده می شود که جریانی از آب گرم را با استفاده از ترموستات نصب شده روی دیگ در دمای ثابت نگه می دارد.

این روش ابتدایی ترین روش کنترل سیستم گرمایش مرکزی در موتورخانه هاست و با عنوان کنترل دمای ثابت معروف است.

در این روش تغییر نرخ تلفات گرمایی ساختمان بر مبنای نوسانات دمای هوای خارج از ساختمان، مد نظر قرار نمی گیرد، به این معنی که موازنه لحظه ای بین گرمای مورد نیاز و گرمای تولیدی محقق نمی شود و در نتیجه مصرف انرژی در ساعات نیم روز و به دلیل باز کردن پنجره ها افزایش یافته و موجب می شود آسایش ساکنان در ساعات شبانگاهی کاهش پیدا کند.

موتورخانه

 و اما 

کنترل موتورخانه از راه دور

این سیستم برای هوشمند سازی موتورخانه و کاهش مصرف انرژی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این محصول، سیستمی است  که از طریق آن تجهیزات  داخل موتورخانه  متناسب با نیاز حرارتی داخل ساختمان به کار گرفته می شود.

تشخیص این نیاز  از طریق سنسور های داخل موتور خانه و خارج ساختمان و با توجه به شرایط محیطی توسط سیستم هوشمند موتورخانه انجام می پذیرد. این امر باعث می گردد تا علاوه  بر کاهش مصرف  سوخت موتورخانه، میزان استهلاک تجهیزات کاهش یافته و آسایش حرارتی داخل ساختمان در حد استاندارد تنظیم گردد .

موتورخانه های هوشمند

سیستم هوشمند موتورخانه چگونه کار می کند؟

سیستم هوشمند کنترل موتورخانه EGC2000 به صورت هوشمندانه نرخ تولید گرما را با نرخ تلفات گرمایی ساختمان و دمای خارج موازنه می کند.

الگوریتم های کنترلی که مغز متفکر سیستم را تشکیل می دهند بر اساس منطق پیشرفته “کنترل باز تنظیم” طراحی شده و بر اساس کاربری های مسکونی، اداری و تجاری برنامه نویسی شده است، علاوه بر این، سیستم از الگوریتم ویژه ای به منظور بهینه سازی مصرف انرژی در تولید آب گرم مصرفی ساختمان نیز پیروی می کند.

مزایا و ویژگیهای سیستم مانیتورینگ و کنترل هوشمند موتورخانه

  • کاهش مصرف سوخت حداقل15 درصد (مسکونی) و40 درصد (اداری)
  • افزایش آسایش ساکنین
  • کاهش استهلاك تجهیزات موتورخانه بر اثر کنترل بهینه و کارکرد کمتر
  • قابلیت کنترل و نظارت از طریق بستر شبکه LAN
  • قابلیت کنترل چند دیگ به صورت متناوب بر اساس منطق دیگ های چندگانه
  • مقابله با یخ زدگی در ساعات غیر کاری
  • نصب سریع و آسان در موتورخانه
  • قابلیت تنظیم حالت آماده به کار برای محیط های اداری، تجاری و آموزشی
  • امکان پیش برنامه ریزی سیستم برای روشن نشدن موتورخانه در تعطیلات
  • امکان اتصال به GSM MODEM و کنترل موتورخانه توسط پیامك

بلوک دیاگرام کلی سیستم موتورخانه

کنترل موتورخانه از راه دور

برای دریافت فایل راهنمای راه اندازی سیستم موتورخانه هوشمند لطفا اطلاعات خود را وارد کنید.

"*" indicates required fields

قیمت سیستم کنترل هوشمند موتورخانه

میتوانید برای دریافت قیمت سیستم کنترل هوشمند موتورخانه (کنترل گرمایش موتورخانه EGC2000)  فرم زیر را تکمیل کرده و سپس ارسال کنید و یا از طریق یکی از راه های ارتباطی  در صفحه تماس با ما با واحد پشتیبانی و خدمات شرکت سپهر الکترو گستر آسیا ارتباط برقرار کنید.

خرید سیستم کنترل هوشمند موتورخانه از راه دور

برای خرید کنترلر هوشمند موتورخانه از راه دور با موبایل فرم ثبت سفارش زیر را تکمیل و ارسال کنید ، سپس در سریع ترین زمان متخصصان شرکت با شما تماس خواهند گرفت.

گارانتی و خدمات پس از فروش

سیستم هوشمند موتورخانه دارای 2سال گارانتی بی قید وشرط و 5 سال خدمات پس از فروش میباشد.

از دیگر سیستم های هوشمند الکتروگستر آسیا

اس ام اس کنترلر

بوسیله دستگاه اس ام اس کنترلر(کنترل از راه دور) شما به سادگی می توانید بدون حضور در محل و از طریق موبایل ، کنترل تجهیزات برقی خود را به دست بگیرید.
جزئیات بیشتر + ثبت سفارش

درب بازکن هوشمند

دستگاه درب باز کن هوشمند(کنترل از راه دور درب منازل و …) بر روي درب بازکن هاي برقی و درب هاي اتوماتیک پارکینگ نصب میشود و دیگر نیاز به استفاده از ریموت کنترل نبوده و کاربران تنها با برقراري تماس (تک زنگ ) به سیم کارت دستگاه قادر به بازکردن درب می باشند.
جزئیات بیشتر + ثبت سفارش

تابلو برق تک فاز و سه فاز

تابلو برق های کنترل سیستم در شرایط عادی و همچنین حفاظت از سیستم توزیع در شرایط غیر عادی شبکه را بر عهده دارد. این تابلو برق ها در مدل های تک فاز و سه فاز قابل استفاده و موجود میباشند.
جزئیات بیشتر + ثبت سفارش

سیستم هوشمندساز گلخانه اسفارم

دستگاه هوشمندساز گلخانه اسفارم (SFARM) در کنترل تجهیزات گلخانه ای شامل آبیاری، سمپاشی و کنترل دما و رطوبت و .. کاربرد دارد که در افزایش و بهبود کیفیت محصول نقش بسزایی داشته و با کاهش هزینه های آب و برق و گاز کمک شایانی به گلخانه دار در راستای ارائه خدمات می کند.
جزئیات بیشتر + ثبت سفارش

ثبت سفارش سیستم هوشمند موتورخانه

"*" indicates required fields

برای ثبت سفارش دستگاه اطلاعات خود را وارد کنید.*
تیم فروش شرکت الکتروگستر در سریع تریع زمان با شما تماس خواهند گرفت.

موتورخانه هوشمند الکتروگستر آسیا

سیستم کنترل هوشمند موتورخانه برای کاهش مصرف انرژی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع کنترل هوشمند موتورخانه از راه دور ، سیستمی است  که از طریق آن تجهیزات  داخل موتورخانه  متناسب با نیاز حرارتی داخل ساختمان به کار گرفته می شود.

سیستم هوشمندساز موتورخانه به طور خاص و ویژه با دارا بودن الگوریتم های هوشمند اندازه گیری دمای محیط و تجهیزات گرمایشی و همچنین الگوریتم های ویژه گرمایش ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری و آموزشی به تفکیک ، می تواند در کنترل سیستم های گرمایشی مجتمع های مسکونی ، هتل ها و خوابگاهها ، ساختمان های ادارای ، و مدارس و دانشگاهها و استخر ها مورد استفاده قرار گیرد.

مقالات

ادامه مطلب7 پیش بینی برای آینده فناوری منزل هوشمند

7 پیش بینی برای آینده فناوری منزل هوشمند

ادامه مطلبگیت اتوماتیک مناسب برای خانه و انواع آن

گیت اتوماتیک مناسب برای خانه و انواع آن

ادامه مطلبنقش هوشمند سازی گلخانه ها در افزایش بازدهی و کیفیت محصول

نقش هوشمند سازی گلخانه ها در افزایش بازدهی و کیفیت محصول

ادامه مطلب7 برتری هوشمندسازی تاسیسات برقی ساختمان

7 برتری هوشمندسازی تاسیسات برقی ساختمان

ادامه مطلبنکات مهم در طراحی و اجرا تاسیسات برقی و الکتریکی

نکات مهم در طراحی و اجرا تاسیسات برقی و الکتریکی

ادامه مطلبمدار فرمان – کاربرد و اجزای مدار فرمان و قدرت + آموزش و نقشه

مدار فرمان – کاربرد و اجزای مدار فرمان و قدرت + آموزش و نقشه

5/5 - (41 امتیاز)
شروع گفت و گو
سپهر الکتروگستر آسیا
سلام.
برای پاسخگویی انلاین و سریع به سوالات خود به کارشناسان شرکت پیام دهید.