شرکت فنی مهندسی سپهر الکتروگستر آسیا

شرکت فنی مهندسی سپهر الکتروگستر آسیا دارای مجوز فعالیت از وزارت صنعت، معدن و تجارت بعنوان واحد ارائه خدمات مهندسی در زمینه برق، الکترونیک ، کنترل و اتوماسیون صنعتی و عضو انجمن خدمات مهندسی استان اصفهان میباشد. همچنین این شرکت دارای گواهی صلاحیت پیمانکاری در زمینه برق ، تاسیسات و ارتباطات می باشد.

شرکت الکتروگستر از سال 1382 تحت عنوان گروه مهندسی الکتروگستر با هدف تحقیقات، طراحی و تولید سیستمهای الکترونیکی آغاز به کار نموده است. از ابتدای فعالیت، طراحی و تولید سیستمهای دیجیتال کنترل و مانیتورینگ مبتنی بر میکروکنترلر ها در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است . در این راستا ساخت کنترلر جریان موتورهای صنعتی و به دنبال آن طراحی و ساخت نمایشگرهای الکترونیکی با قابلیت های خاص برای کاربردهای عمومی و صنعتی به مجموعه فعالیتها افزوده شد.

پخش ویدیو

عضویت در نهادها و انجمن‌ها

از دیگر فعالیت های این مجموعه طراحی سیستم کنترل و مانیتورینگ تاسیسات برقی و گزارش گیری از شرایط محیطی و سیستم سوپروایزری ، با قابلیت مانیتورینگ وایرلس از طریق اینترنت و از طریق تلفن همراه می باشد که در سیستم های کنترل و مانیتورینگ مجموعه هایی نظیر تاسیسات شهری شهرداریها، ایستگاههای پمپاژ آبفا، تجهیزات و سیستمهای نیرو در مراکز مخابرات، مانیتورینگ وضعیت تجهیزات اتاق های سرور، کنترل و هوشمند سازی سیستمهای گرمایش مرکزی ، کنترل تجهیزات سردخانه ها ،گلخانه ها، مرغداری ها و … کاربرد دارد.

هم اکنون این شرکت، با استفاده از تجارب گذشته و بهره گیری از نیروهای کارآمد و خلاق، آماده ارائه خدمات فنی مهندسی ( مشاوره ، طراحی و تولید ) در کلیه زمینه های مرتبط با سیستم های مانیتورینگ و کنترل و تاسیسات می‌باشد.

تاریخ تاسیس شرکت: 1387 | شماره ثبت : ۲۱۱۳ | شناسه ملی: ۴۱۱۳۹۶۵۴۷۶۸۸ |  کد اقتصادی: ۱۰۸۴۰۰۷۷۲۰۴

هیئت مدیره

تیم فروش

مهندس جواد خمسه عشری:

اعتقاد بنده و همكارانم بر اين است كه يك كسب و كار عالي زماني اتفاق مي افتد كه به جاي هدف گذاري بر كسب سود و منفعت مادي، خلق ارزش براي مشتريان و رضايتمندي انان مدنظر قرار گيرد. لذا همواره از ابتداي تاسيس اين شركت بر ارزش هاي بنياديني همچون مشاركت جمعي و كار گروهي، خلاقيت و نوآوري و تلاش در جهت شناسايي و رفع نياز بخش هاي مختلف تاكيد داشته ايم و اكنون خوشبختانه حاصل دوازده سال فعاليت و تلاش ما در اين راستا ، محصولات نوين دانش بنيان منطبق با نيازهاي موجود در حوزه سيستم هاي كنترل و مانيتورينگ مي باشد. همواره براي رشد در هر سازمان سه فاكتور اساسي يعني استعداد ، منابع و پشتكار بايد همزمان وجود داشته باشد. به حول و قوه الهي ، امروز مجموعه دانش بنيان سپهر الكتروگستر آسيا با برخورداري از پرسنل نخبه و توانمند ، اعتبار حاصل از اعتماد مشتريان به عنوان ارزشمندترين سرمايه و استمرار و مداومت در ادامه راه ، آماده است تا بيش از گذشته در مسير خدمت به جامعه مسئوليت خود را به انجام رساند.

چرا به الکتروگستر اعتماد کنم؟

تخصص ما رفع نیازهای شما در زمینه مانیتورینگ و کنترل از راه دور تاسیسات و تجهیزات برقی می‌باشد.

پشتیبانی و مشاوره

همکاران ما همواره آماده ارائه بهترین راهکارهای ممکن جهت رفع نیاز های فناورانه شما و پشتیبانی در پروژه های مختلف مانیتورینگ و کنترل از راه دور هستند.

کیفیت محصولات

استفاده از با کیفیت‌ترین قطعات و مجرب‌ترین پرسنل در ساخت و تولید انواع سیستم‌های مانیتورینگ و کنترل از راه دور

اطمینان خاطر

با توجه به سابقه استفاده از محصولات این شرکت در کاربردهای گوناگون، از رفع نیاز خود بوسیله محصول پیشنهادی توسط همکاران ما اطمینان خاطر داشته باشید.

توانمندی در اجرا

تیم فنی و خدمات مهندسی این شرکت آمادگی اجرای پروژه های مهندسی در کلیه زمینه‌های مرتبط با فعالیت شرکت را دارد.

ارائه خدمات به بیش از 1300 مشتری

0+

سال تجربه کاری

0+

مشتری راضی

0+

پروژه انجام شده

گواهینامه‌ها و تقدیرنامه‌های شرکت الکتروگستر آسیا