اس ام اس کنترلر (SMS Controller)

قیمت دستگاه کنترل از راه دور تجهیزات برقی با موبایل | ماژول اس ام اس

5/5

بوسیله دستگاه اس ام اس کنترلر (دستگاه GSM) شما به سادگی می‌توانید بدون حضور در محل و از طریق موبایل، کنترل تجهیزات برقی خود را به دست بگیرید.

SMS کنترلر دارای 4 مدل می‌باشد:

اشتراک گذاری: 

اس ام اس کنترلر 10048

با کلیلک بر روی هر مدل اطلاعات مربوط به آن به شما نمایش داده خواهد شد. 

توجه داشته باشید که از قیمت تمام محصولات در هنگام خریداری، درصد همکاری کسر خواهد شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و کد تخفیف لطفا فرم پایین صفحه را تکمیل نموده و یا از طریق واتساپ پیام دهید.

دستگاه کاربردی اس ام اس کنترلر (کنترلر پیامکی هوشمند سیم کارتخور یا رله پیامکی)

دستگاه کنترل از راه دور در کنترل تجهیزات آبیاری، اتاق سرور، ایستگاه‌های پمپاژ آب شهری، گلخانه‌ها و مرغداری‌ها، آپارتمان‌ها و ویلاها، سیستم‌های حفاظتی و اعلام حریق، سیستم گرمایشی و چیلر و شرکت توزیع نیرو کاربرد دارد.

دستگاه اس ام اس کنترلر (کنترل از راه دور با پیامک) چگونه کار می‌کند؟

دستگاه اس ام اس کنترلر که به کنترلر هوشمند و کنترلر پیامکی و کنترل از راه دور وسایل برقی معروف است دارای 2 تا 10 ورودی دیجیتال ایزوله (بنا به مدل دستگاه) می‌باشد که هر یک از آن‌ها را می‌توان در 2 مد عادی و آلارم، راه اندازی نمود.

در صورت فعال سازی ورودی در مد هشدار (آلارم) دستگاه در صورت وقوع شرایط آلارم اقدام به ارسال SMS هشدار، تماس تلفنی (در صورت فعال سازی) و فعال سازی رله (در صورت فعال سازی) خواهد نمود.

می‌توان برای هریک از ورودی‌ها مشخص نمود که در صورت وقوع شرایط آلارم به صورت لحظه‌ای، دستگاه عکس العمل نشان دهد و یا پس از گذشت چند ثانیه در صورت استمرار شرایط آلارم، ارسال SMS آلارم صورت گیرد.

دستگاه SMS کنترلر دارای تایمرهای قابل برنامه ریزی جهت ارسال اتوماتیک وار گزارش ورودی‌ها در فواصل زمانی مشخص در شرایط عادی و شرایط آلارم می‌باشد. همچنین قابلیت برنامه ریزی ورودی 1 دستگاه جهت فعال سازی طبق برنامه زمان بندی مشخص نیز وجود دارد.

کنترل رله (خروجی) با جی اس ام کنترلر

دستگاه کنترلر سیم کارتی بنا به مدل انتخاب شده دارای 2 تا 8 رله 7 آمپر AC برای روشن و خاموش نمودن وسایل و تجهیزات برقی می‌باشد. هر چهار کنتاکت این رله‌ها در دسترس است و می‌توان از آن‌ها استفاده نمود.

 

اعمال فرمان ON/OFF به این رله‌ها از طریق ارسال SMS با متن خاص (طبق ویدیو آموزشی) انجام می‌گیرد.

 

با ارسال هر SMS از سوی کاربر، دستگاه در تایید SMS دریافت شده یک SMS پاسخ به شماره‌های کاربران تعریف شده در حافظه خود برمی‌گرداند.

 

امکان تنظیم تایمر جهت خاموش شدن رله پس از گذشت زمان مورد نظر از لحظه روشن شدن رله نیز وجود دارد. یعنی در بسیاری از کاربردها مانند مواقعی که رله به عنوان شاسی استارت یا استپ یا کلید زمان دار استفاده می‌شود کاربر می‌تواند برای رله زمان روشن بودن را به دلخواه تنظیم نماید.

 

همچنین هر یک از رله‌ها قابلیت وابسته شدن به هر یک از ورودی‌های دستگاه SMS کنترل را دارا می‌باشند که در این صورت با وقوع شرایط آلارم در ورودی، رله مورد نظر نیز به حالت ON در می‌آید.

یکی دیگر از قابلیت‌های این کنترلر هوشمند امکان تنظیم 4 تایم کاری برای ON/OFF شدن هر یک از رله‌های 1 و 2 دستگاه به طور اتوماتیک می‌باشد. یعنی رله بر طبق زمان بندی انجام شده در تایم مشخص روشن و سپس خاموش خواهد شد.

اس ام اس کنترلر الکتروگستر اسیا

انواع مدهای ماژول هوشمند کنترل از راه دور لوازم برقی سیم کارتی

1- مد عادی 

در این حالت در مواقع لزوم می‌توان از طریق ارسال SMS ورودی را چک کرد. (از قطع و وصل بودن ولتاژ ورودی و یا ON/OFF بودن یک مدار یا خروجی سنسور اطلاع حاصل نمود.)

به عنوان مثال اگر ورودی کنترلر به سنسور یا مداری اتصال یابد که ولتاژ خروجی آن 0 یا 12 ولت باشد جهت اطلاع از وضعیت آن، کافی است کاربر یک SMS دریافت گزارش ورودی به دستگاه ارسال نماید تا دستگاه بلافاصله در پاسخ به آن گزارش وضعیت ورودی‌های خود را به شکل SMS ارسال نماید.

 

2- مد هشدار دهنده (آلارم)

هرگاه بخواهیم در اثر انجام یک عمل (قطع و وصل ولتاژ ورودی یا فعال شدن یک سنسور) دستگاه بلافاصله یک پیغام هشدار را به کاربر ارسال نماید باید ورودی مورد نظر را در مد هشدار دهنده تنظیم نمود. کلیه ورودی‌های دیجیتال اس ام اس کنترلر قابلیت تنظیم بر روی حالت هشدار دهنده فعال Low یا فعال High یا AnyChange را دارا می‌باشند. به عنوان مثال چنانچه بخواهیم، هرگاه خروجی یک سنسور از حالت 0 به 12 ولت تغییر حالت داد، کنترلر پیامکی بلافاصله یک SMS هشدار ارسال نماید، باید یکی از ورودی‌های دستگاه را که به سنسور اتصال می‌یابد در مد هشدار دهنده و فعال High تنظیم کرد. در این صورت بلافاصله پس از تغییر سطح ولتاژ سنسور از Low (0 ولت) به High (12 ولت) دستگاه SMS هشدار را ارسال می‌نماید. (متن SMS هشدار قابل تنظیم توسط کاربر است)

ورودی سنسور دما و رطوبت

این دستگاه کنترلر پیامکی سیم کارت خور دارای ورودی با قابلیت اتصال به 4 سنسور دما و یک سنسور رطوبت می‌باشد که مقدار دما و یا رطوبت را اندازه گیری کرده و در مواقع لزوم به صورت SMS این مقدار را گزارش می‌دهد. برای هریک از آن‌ها قابلیت تعیین حد بالا و حد پایین مجاز وجود دارد. و دستگاه در هنگام تجاوز ورودی از حد بالا یا حد پایین اقدام به ارسال SMS هشدار، تماس تلفنی (در صورت فعال سازی) و فعال سازی رله موبایلی (در صورت فعال سازی قابلیت) خواهد نمود.

اس ام اس کنترلر

دستگاه‌های جی اس ام کنترلر (اس ام اس) دارای نرم افزار (اپلیکیشن) هستند که بر روی گوشی تلفن همراه نصب می‌شوند.

برای ارسال فرمان ON/OFF و همچنین دریافت گزارش از وضعیت تجهیزات تحت کنترل، نرم افزار اندرویدی بر روی گوشی همراه نصب می‌گردد و هریک از تجهیزات به شکل یک آیکن خاص قابل تعریف می‌باشد. همچنین برای سایر گوشی‌های غیر اندروید، کنترل و گزارش گیری از طریق کدهای دستوری SMS امکان پذیر می‌باشد.

 

امکانات نرم افزار اس ام اس کنترل

1. دارای بخش تنظیمات برای تغییر رمز دستگاه، گزارش سیم کارت، دریافت تنظیمات ذخیره شده در دستگاه، بازگشت به تنظیمات کارخانه و …

2. امکان مانیتورینگ دستگاه (مانیتورینگ دما، رطوبت، ورودی‌ها)

3. امکان ایجاد داشبورد برای دستور به خروجی‌ها

4. فعال سازی ورودی‌های دستگاه از جمله دما و رطوبت

5. امکان وابسته کردن ورودی‌ها به خروجی‌ها

6. تنظیم زمان روشن و خاموش اتوماتیک به خروجی‌ها

7. فرمان گروهی به خروجی‌ها و اعلام وضعیت رله

8. امکان گرفتن گزارش از ورودی‌ها و خروجی‌ها

9. نمایش پیامک‌های دریافتی از دستگاه

10. امکان تعریف چندین دستگاه با مدل‌های متفاوت
11. امکان شکل (آیکون) مناسب جهت تاسیسات برقی

اس ام اس کنترلر

انواع مدل‌های دستگاه کنترل از راه دور (SMS Controller)

اس ام اس کنترلر 10044

مدل EGC100-22

مدل EGC-100-22 دستگاه اس ام اس کنترلر دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود می‌باشد. این دستگاه دارای 2 ورودی و 2 رله (خروجی) می‌باشد.

مدل EGC100-44

مدل EGC-100-44 دستگاه اس ام اس کنترلر دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود می‌باشد. این دستگاه دارای 4 ورودی و 4 رله (خروجی) می‌باشد.

اس ام اس کنترلر 10044
اس ام اس کنترلر 10048

مدل EGC100-48

مدل EGC-100-48 دستگاه اس ام اس کنترلر دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود می‌باشد. این دستگاه دارای 4 ورودی و 8 رله (خروجی) می‌باشد.

مدل EGC100-102

مدل EGC-100-102 دستگاه اس ام اس کنترلر دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود می‌باشد. این دستگاه دارای 10 ورودی و 2 رله (خروجی) می‌باشد.

اس ام اس کنترلر 10042

برای دریافت کاتالوگ دستگاه اطلاعات خود را وارد کنید.

"*" indicates required fields

گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه اس ام اس کنترلر دارای 2 سال گارانتی بی قید و شرط و 5 سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

کاربردهای دستگاه اس ام اس کنترلر (GSM Controller)

کنترل از راه دور اتاق سرور | شرکت سپهر الکتروگستر آسیا

اتاق سرور

کنترل از راه دور پمپاژ آب شهری الکتروگستر اسیا در اصفهان

ایستگاه‌های پمپاژ آب شهری

آبیاری هوشمند سیم کارتی | شرکت الکتروگستر آسیا اصفهان

تجهیزات آبیاری

کنترل از راه دور گلخانه ها و مرغداری ها | شرکت الکتروگستر اسیا اصفهان

گلخانه‌ها و مرغداری‌ها

کنترل از راه دور آپارتمان ها و ویلاها | شرکت سپهر الکتروگستر اسیا در خمینی شهر

آپارتمان‌ها و ویلاها

کنترل از راه دور سیستم های حفاظتی و اعلام حریق الکتروگستر اسیا در شهرکت علمی تحقیقاتی اصفهان

سیستم‌های حفاظتی و اعلام حریق

کنترل از راه دور سیستم های گرمایشی و چیلرها | الکتروگستر آسیا در شهرکت علمی تحقیقاتی اصفهان

سیستم گرمایشی و چیلر

شرکت توزیع نیرو| الکتروگستر اسیا اصفهان

شرکت توزیع نیرو

از دیگر سیستم های هوشمند الکتروگستر آسیا

سیستم هوشمند کنترل موتورخانه

این سیستم برای کنترل هوشمند موتورخانه و کاهش مصرف انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع این محصول، سیستمی است که از طریق آن تجهیزات داخل موتورخانه متناسب با نیاز حرارتی داخل ساختمان به کار گرفته می‌شود.
جزئیات بیشتر + ثبت سفارش

درب بازکن هوشمند

دستگاه درب باز کن هوشمند (کنترل از راه دور درب منازل و …) بر روي درب بازکن‌هاي برقی و درب‌هاي اتوماتیک پارکینگ نصب می‌شود. و دیگر نیاز به استفاده از ریموت کنترل نبوده و کاربران تنها با برقراري تماس (تک زنگ) به سیم کارت دستگاه قادر به بازکردن درب می‌باشند.
جزئیات بیشتر + ثبت سفارش

تابلو برق تک فاز و سه فاز

تابلو برق‌های کنترل سیستم در شرایط عادی و همچنین حفاظت از سیستم توزیع در شرایط غیر عادی شبکه را بر عهده دارد. این تابلو برق‌ها در مدل‌های تک فاز و سه فاز قابل استفاده و موجود می‌باشند.
جزئیات بیشتر + ثبت سفارش

سیستم هوشمندساز گلخانه اسفارم

دستگاه هوشمندساز گلخانه اسفارم (SFARM) در کنترل تجهیزات گلخانه‌ای شامل آبیاری، سمپاشی و کنترل دما و رطوبت و ... کاربرد دارد که در افزایش و بهبود کیفیت محصول نقش بسزایی داشته و با کاهش هزینه‌های آب و برق و گاز کمک شایانی به گلخانه دار در راستای ارائه خدمات می‌کند.
جزئیات بیشتر + ثبت سفارش

اطلاعات خود را جهت دریافت درصد تخفیف همکاری وارد کنید.

برای ثبت سفارش دستگاه اطلاعات خود را وارد کنید.*
تیم فروش شرکت الکتروگستر در سریع تریع زمان با شما تماس خواهند گرفت.

اس ام اس کنترلر 10048

دستگاه اس ام اس کنترلر (رله سیم کارتی، کارت رله پیامکی) که ساخته شرکت سپهر الکتروگستر آسیا است و به کنترلر هوشمند پیامکی سیم کارتی نیز معروف است، از راه دور تمامی وسایل برقی مدنظر شما را تنها با یک موبایل کنترل می‌کند و از طریق SMS به وسایل برقی فرمان می‌دهد. همچنین دستگاه دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است.

دستگاه کنترل از راه دور SMS controller در کنترل تجهیزات آبیاری، اتاق سرور، ایستگاه‌های پمپاژ آب شهری، گلخانه‌ها و مرغداری‌ها، آپارتمان‌ها و ویلاها، سیستم‌های حفاظتی و اعلام حریق، سیستم گرمایشی و چیلر و شرکت توزیع نیرو کاربرد دارد.

این کنترلر هوشمند دارای 2 تا 10 ورودی دیجیتال ایزوله (بنا به مدل دستگاه) می‌باشد که هر یک از آن‌ها را می‌توان در 2 مد عادی و آلارم، راه اندازی نمود. در صورت فعال سازی ورودی در مد هشدار (آلارم) دستگاه در صورت وقوع شرایط آلارم اقدام به ارسال SMS هشدار، تماس تلفنی (در صورت فعال سازی) و فعال سازی رله (در صورت فعال سازی قابلیت) خواهد نمود.

مقالات

ادامه مطلب7 پیش بینی برای آینده فناوری منزل هوشمند

7 پیش بینی برای آینده فناوری منزل هوشمند

ادامه مطلبگیت اتوماتیک مناسب برای خانه و انواع آن

گیت اتوماتیک مناسب برای خانه و انواع آن

ادامه مطلبنقش هوشمند سازی گلخانه ها در افزایش بازدهی و کیفیت محصول

نقش هوشمند سازی گلخانه ها در افزایش بازدهی و کیفیت محصول

ادامه مطلب7 برتری هوشمندسازی تاسیسات برقی ساختمان

7 برتری هوشمندسازی تاسیسات برقی ساختمان

ادامه مطلبنکات مهم در طراحی و اجرا تاسیسات برقی و الکتریکی

نکات مهم در طراحی و اجرا تاسیسات برقی و الکتریکی

ادامه مطلبمدار فرمان – کاربرد و اجزای مدار فرمان و قدرت + آموزش و نقشه

مدار فرمان – کاربرد و اجزای مدار فرمان و قدرت + آموزش و نقشه

4.9/5 - (63 امتیاز)
شروع گفت و گو
سپهر الکتروگستر آسیا
سلام.
برای پاسخگویی انلاین و سریع به سوالات خود به کارشناسان شرکت پیام دهید.